Barevný tisk - Tisk kalendářů 2010

SK

Tiskneme reklamní kalendáře z vlastních fotografií nebo s logem Vaší společnosti - klienti / zákazníci Vás budou mít neustále na očích.

www.barevneobrazy.cz

Vybrat kalendáře

klepnutím zde se dostanete na homepage
projektu barevný rok, kde si můžete
jednoduše vybrat typ kalendáře 2010.
Nabízíme různé druhy kalendářů, diářů a
ostatních reklamních tiskovin: plakáty,
letáky, brožury, vizitky, ...

Tisk reklamních kalendářů

Mezi oblíbené a často využívané dárkové předměty patří bezesporu reklamní kalendáře. Propiska se brzy ztratí nebo někam založí, reklamní trička stejně nikdo nenosí, ale kalendář využívá snad každý, ať už běžný člověk nebo zaměstnanci firmy. Kalendář je jeden z mála dárků, na který je vidět prakticky pořád, proto je vždy dobré ho mít po ruce.

Nabízíme vám výrobu a výrobu a tisk reklamních kalendářů za nejlepší ceny. Samozřejmě máte na výběr z mnoha různých typů, tvarů a barevných kombinací (o nabídce se můžete přesvědčit na těchto stránkách). Sami si můžete vybrat, který z typů kalendářů se vám nejvíce zamlouvá – zda-li chcete kalendář na stůl či na stěnu, jestli týdenní, měsíční či tříměsíční, plánovací ...

Kalendář, který si sami vyberete a necháte vyrobit z vlastích fotografií bude jeho majiteli vaši firmu připomínat den co den, to vše za cenu, která je velice zajímavá. Obdarujte zákazníky a majitel vašeho kalendáře na vás už nezapomene, neboť do kalendáře si lidé zapisují vše – reklamní kalendáře jsou jedna z nejúčinnějších a nejlevnějších forem reklamy. A to je jeden ze stavebních kamenů úspěchu – dostat se lidem do podvědomí, doslova pod kůži, tak, aby na vás nezapomněli a vždy se jim vybavila právě vaše firma, když budou vyhledávat vámi poskytované služby. Objednejte si reklamní kalendáře ještě dnes a již zítra můžete mít mnoho nových klientů.

nástěnné kalendáře

výroba jednostranných kalendář
ve formátech A6 - A0.

dvoustranné kalendáře

tisk kalendářů se jmény a fotkami je možno umístit např. recept měsíce...

stolní kalendáře

klasické plánovací stolní kalendáře týdenní kalendárium, svátky, foto,...

1 stranné kalendáře a vizitky

tisk plánovacích kalendářů
ve formátech vizitka - A0.

tisk letáků, prospektů, katalogů

digitální tisk a knihařské zpracování široké škály tiskovin.